Deze website is niet goed met deze oude versie van Internet Explorer te bekijken. We raden u aan om naar de nieuwste versie van Internet Explorer te upgraden of gebruik te maken van Google Chrome of Firefox.
Logo Mozaïek

Het Team 2019-2020

  

 DirectiJelle Admiraal: directiehetmozaiek@codenz.nl
   
 IB'erRian Renting voor groep 1 t/m 8; ibhetmozaiek@codenz.nl
  
 AdministratieCarla Gijzen; adminhetmozaiek@codenz.nl
  
 OnderwijsassistenteAnnelien Westerkamp; annelienwesterkamp@codenz.nl
  
 Groep 1-2 A

Ieke van Boven; iekevanboven@codenz.nl    

Ria Bosma: riabosma@codenz.nl

  
 Groep 1-2 B

Jeanette Ponsteen: jeanetteponsteen@codenz.nl 

Annelies de Keijzer: anneliesdekeijzer@codenz.nl

 
 Groep 3

Rina Langstraat; rinalangstraat@codenz.nl 

Etty; ettyschipper@codenz.nl

  
 Groep 4

Anneke Schreuder: annekeschreuder@codenz.nl    

Marianne Dijkstra -Veltman: mariannedijkstra@codenz.nl

  
 Groep 5 Harry Timmerman: harrytimmerman@codenz.nl
  
 Groep 6

Henk Scheeper: henkscheeper@codenz.nl     

Jacob Ferwerda: jacobferwerdag@codenz.nl

  
 Groep 7

Henne Vulperhorst; hennevulperhorst@codenz.nl 

Alexandra: alexandrabultman@codenz.nl  

Jacob Ferwerda: jacobferwerda@codenz.nl

   
  Groep 8

Albertine: albertinevanminnen@codenz.nl    

Marjon: marjonprummel@codenz.nl 

  
       
 Ict coördinator Henk Scheeper: icthetmozaiek@codenz.nl
 Bouwcoördinatoren

Marjon Prummel: bovenbouw

Ria Bosma: onderbouw 

 Leescoördinator Marianne Dijkstra
 
 Leraarondersteuner Ineke van Lambalgen: inekevanlambalgen@codenz.nl
  
 RekenspecialistJeanette Ponsteen
  
  










Toelichting op de cookies

Gerealiseerd door het OS-Scholenpakket - Uw school online